Facebook ର ନୂତନ ଅପସନ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ |

0
111
FaCeboo OdiaNews360
Photo by Austin Distel on Unsplash
Article Top

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଜଏଣ୍ଟ୍ “କ୍ୱାଇଟ ମୋଡ୍” ନାମକ ଏକ ନୂତନ ଅପସନ ଲଞ୍ଚ କରୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିଥିବା ସମୟ ସୀମା ପାଇଁ ଆପର ପୁସ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ମ୍ୟୁଟ୍ କରି ବିଭ୍ରାଟକୁ କମ୍ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ |

ଫେସବୁକ୍ ଏହାର ନ୍ୟୁଜ୍ ରୁମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନୂତନ ଅପସନ ଘୋଷଣା କରି କହିଛି ଯେ ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ନୂତନ ରୁଟିନ୍ ସହିତ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିବା ଏବଂ COVID-19 ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଘରୁ କାମ କରିବା ସମୟରେ ଫେସବୁକରେ କିପରି ସମୟ ବିତାଇଥାଏ ସେ ବିଷୟରେ ସୀମା ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବାଛିବା ପାଇଁ ଦୁଇଟି ବିକଳ୍ପ ରହିବ | ସେମାନେ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ କ୍ୱାଇଟ ମୋଡ୍ ଟର୍ନ୍ ଅନ୍ କିମ୍ବା ଅଫ୍ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ଏହା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚାଲିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କ୍ୱିଟ୍ ମୋଡ୍ ସମୟରେ ଆପ୍ ଖୋଲନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋଡ୍ ବିଷୟରେ ସ୍ମରଣ କରାଯିବ |

କ୍ୱାଇଟ ମୋଡ୍ ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଫେସବୁକର ଏକ ନୂତନ ବିଭାଗରେ ମିଳିବ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଫେସବୁକର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ ତଥ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ |

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟକୁ ଦର୍ଶାଇ ଚାର୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here