ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା.. ମୁଜାଫର ନାଗରରେ ୮ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଛି…

0
51
Article Top

ମୁଜାଫରନାଗର ବିହାର କୋର୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉକସେଇବା ଅଭିଯୋଗରେ କରଣ ଜୋହର, ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ, ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଓକିଲ ସୁଧୀର କୁମାର ଓଝା ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ଓଝା କହିଛନ୍ତି ସେ ଧାରା ୩୦୬, ୧୦୯, ୫୦୪ ଏବଂ ୫୦୬ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ୭ ଟି ଫିଲ୍ମରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର କିଛି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିଲା ​​ଯାହା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏତେ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା।
ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସେଲ୍ଫ୍ ମୁଜ଼ୀଙ୍ଗ ନାମକ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମ-ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସଂକଳନ କରିବ |
ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଏହା ଘୋଷଣା କରି ଦଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସେ ଚାଲିଗଲେ, କିନ୍ତୁ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସେଲ୍ଫ୍ ମୁଜ଼ୀଙ୍ଗ ମୋଡ ଆରମ୍ଭ କରୁଛୁ।”

ଦଳ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସର୍ବଦା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଗଡଫାଦର ଥିଲେ। ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଛାଡି ଯାଇଥିବା ଏହି ସ୍ଥାନଟି ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଶିକ୍ଷା, ସ୍ୱପ୍ନ ଏବଂ ଇଚ୍ଛାରେ ପୂରଣ କରାଯିବ । ସେ ସର୍ବଦା ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତୁ। ହଁ, ଆମେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଛାଡିଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେବୁ |”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here