ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା..

0
41
sushantsinghrajput
Article Top

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଇରଫାନ ଖାନ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏବେ ସୁଧା ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବାବେଳେ ବଲିଉଡକୁ ଆଉ ଏକ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଛୋଟ ପରଦାରେ ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ |

ତାଙ୍କର ଶେଷ ରିଲିଜ୍ ଥିଲା ‘ଚି଼ଛୋରେ’, ଯାହା ୨୦୧୯ ରେ ପରଦାରେ ଆସିଥିଲା। ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ, ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ଼ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅଭିନେତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏକ ଟିଭି ସୋ ସହିତ ବହୁ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ସଫଳ ପଦାର୍ପଣ କରିଥିଲେ | ସେ ‘କାଇ ପୋ ଚେ!’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୨ ରେ ଏବଂ ‘PK’ ଏବଂ ‘କେଦାରନାଥ’ ପରି ବୃହତ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ |

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ହେଉଛି ‘ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ସଞ୍ଜନା ସାଙ୍ଗୀଙ୍କ ସହ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍ ବେଚାରା’ ରେ ଦର୍ଶକ ଦେଖିପାରିଥାନ୍ତେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହଲିଉଡର ହିଟ୍ ‘ଦ ଫଲ୍ଟ ଇନ୍ ଆମ ଷ୍ଟାର୍ସ’ର ଅଫିସିଆଲ୍ ରିମେକ୍ ଥିଲା |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here