ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସର ବିବୃତ୍ତି..

0
53
Article Top

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କେ କେ ସିଂଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଉଦାସୀନତା ବିଷୟରେ ଅବଗତ ନଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ସିଂ ଏହା କହିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରାୟତ ନିର୍ବାପିତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ |

ରବିବାର ଦିନ ୩୪ ବର୍ଷିୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୋମବାର ଏଠାରେ ଭିଲେ ପାର୍ଲର ପୱନ ହାନ୍ସ ସ୍ମସାନ ଗୃହରେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ଦାହ କରାଯାଇଛି। ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କ ପିତା କେ କେ ସିଂଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କେ। ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ର କାରଣ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ କୌଣସି ଧାରଣା ନାହିଁ , ସେ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିନଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଘରୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ଏବଂ ଔଷଧ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସେ ତାଙ୍କ କ୍ରିଏଟିଭ ମ୍ୟାନେଜର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନୀଙ୍କ ସହ ଅର୍ଥ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ତାଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକ ବିବୃତ୍ତି ରବିବାର ନିଆଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୁଣି କୁହାଯିବ।”

ଏଥି ସହିତ ସୋମବାର ଦିନ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ଦେଶମୁଖ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରାଯିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here